П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD SVEGA PO MALO

Ići dole

OD SVEGA PO MALO Empty OD SVEGA PO MALO

Počalji  Aca BPU Ned Jan 22 2012, 02:06

Dragan je u pravu što je pisanje o Mijovskoj reci podelio na delove. Zaista je teško toliko toga opisati u jednom dahu. Ovo je i nastavak tamo gde sam bio stao, pod podnaslovom "tu sam i ja". Neznam da li me je čika Ljuba razumeo, slažem se da je prošlost Poljanice bitnija na forumu, jer se o sadašnjem i budućem stanju trebaju brinuti oni koji tamo žive, mi sa foruma možemo samo da im nešto sugerišemo, predlažemo, dajemo ideje. Ali što se prošlosti tiče, prečešljao sam internet i što sam našao to je to. Čika Ljubu dobro služi pamćenje, Dragan je ipak 10.godina stariji od mene. Ja valjavice nikada nisam video a vodenica se jedva sećam. Pokušavam da se uključim tamo gde nešto znam ili pohvalim neki tekst. Vrlo malo su pre nas pisali o Poljanici, još manje je istraživana a najmanje podataka ima na internetu. Eto zašto se mladi slabo registruju na forum, njima je prošlost zanimljiva pa čitaju, neznaju šta da napišu osim da pohvale. Sve je to bilo davno pre njih, bitnije je ja bar tako mislim da čitaju nego da se registruju a da ne pišu. Čika Ljuba napomenu da će u budućnosti ljudi u Poljanici živeti u delu zahvata Veternice. Ali stanje je još gore, ima mnogo "čistina" između kuća, neke pored samog puta su već napuštene a nekima preti katanac. Što se tiče eventualnog formiranja opštine u Poljanici, status nam ništa ne znači ako nema para i ljudi. To se pitaju oni visoko iznad nas, državnici. Ako pod hitno ne pošaljemo nekog makar u parlament, a da je iz Poljanice, neće biti dobro. Od 250.narodnîh poslanika, nijedan nije iz Poljanice. Pa to je strašno. Ovo je već politika, pa ako se neko sa foruma bavi njom, neka razmišlja o tome. Mi ćemo ga svakako podržati. Nema više partizana i četnika, opstanak Poljanice je u pitanju. Toliko za sada. Pozdrav svima.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu