П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ћосино упутство за рад на форуму.

Ići dole

Ћосино упутство за рад на форуму. Empty Ћосино упутство за рад на форуму.

Počalji  Чика Љуба Sre Mar 23 2011, 11:49


Ваш први предмет

od Ćosa taj Pet Jan 16, 2009 1:16 pm
Узми мало времена да прочитате ове информације пре почетка коришћења администрацију вашег форума:

Како да приступите свом панелу управе?
У горњем менију, кликните на дугме Пријава, нова страница се приказује. Попуните корисничко име "админ" и лозинку које сте навели приликом регистрације. Ако сте изгубили или заборавили, кликните овде. Када се пријавите, кликните на везу "Администрација табла" на дну странице.

Како да измените изглед свог одбора?
Можете да измените изглед свог одбора бирајући тему (свака тема приказује различите слике, боје и иконе). Да бисте то урадили, идите у управу панела, а затим кликните на Менаџмент у Стилови Администратор менија и изаберите једну од приказаних тема. Касније можете да га промените или да изаберете неку другу.

Како управљати категоријама и форумима?
Можете да додајете, мењате и бришете категорије и форуме које сте креирали у свако доба и без ограничења. Да бисте то урадили, идите у управу панела у управљању делу Форума Администратор и кликните на "Додај везу" (форум или категорију). У првом тренутку, ми савет да креирате категорије тестирање и тестирање форума који ћете обрисати касније, у циљу разумевања како ово функционише алатка.





Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ћосино упутство за рад на форуму. Empty Re: Ћосино упутство за рад на форуму.

Počalji  Чика Љуба Sre Mar 23 2011, 11:53

od Ćosa taj Pon Mar 14, 2011 8:21 am
Dobro nam dosla Gordana!!
Evo i mene

od g.z.schmid taj Sub Mar 12, 2011 9:27 pm
Zdravo poljancani
Zovem se Gordana nekada Zdravkovic, danas po stranacki Schmid, to mu doje kao Kovacevic, po naski Very Happy Vise od pola zivota sam u Svajcarskoj, tu pustila neko novo korenje. Drago mi je da i Poljanica ima svoju internet stranu, bice vidjena u celom svetu. Mozda ce se tako zbliziti oni koji su se nekada davno udaljili jedni od drugih.
Srdacan pozdrav
Gordana

od Ćosa taj Sub Jun 05, 2010 6:38 am
Bozidare dobro nam dosao!
Nadam se da ces jos nekom od nasih zemljaka ili bilo kome, jer je forum otvoren za sve ljude dobre volje preporuciti da dodju i prosirimo malo aktivnosti.
PS.Sajt www.Poljanica.org trenutno ne radi,ovih dana uplaticu produzenje vremena za hosting.
Pozdrav!
Ja peti !!!!!

od Божидар taj Pet Jun 04, 2010 10:22 pm
Pozdrav svim mojim zemljacima iz Poljanice.Ja sam Bozidar Stosic rodjen sam u selu Trstena 1963 godine.Danas zivim u Petrovcu na Mlavi,ozenjen i imam sina.Iz mog rodnog sela sam otisao jos davne 1976 godine,prvo u Smederevskoj Palanci a potom u Petrovcu na Mlavi.Od 1985 godine zivim u Petrovcu.

od Ćosa taj Pon Maj 17, 2010 6:56 pm
Uopste ne sumnjam da ti sve posedujes.
Puno uspeha u radu!

Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu