П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

2 posters

Ići dole

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta Empty Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

Počalji  toska Pet Okt 10 2014, 20:16

Poziv za sve Trstenčane i one koji vole selo Trstenu. U nedelju 19.10. 2014. godine  u 12 sati obaviće se osvešćenje novopodignutog seoskog krsta. Službu će vršiti otac Marko paroh Poljanački.

Pozdrav
Stojan Aleksić

toska

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta Empty Re: Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

Počalji  Ћоса Uto Okt 14 2014, 14:06

Pozdravljam ovakve akcije!Nadam se da ce biti dosta ljudi.
Ja sam ovo tvoje obavestenje iskopirao i postavio na FB na stranici Republi8ka Poljanica.
Pozdrav!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta Empty Re: Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

Počalji  toska Uto Okt 14 2014, 14:28

ГОсподине Ћосо најтоплиј захваљујем.волио бих да вас упознам био сам добар пријатељ са покојним др.Драгољбом Ћосићем незнам дали сте у сродству Велики поздрав

toska

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta Empty Re: Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

Počalji  Ћоса Uto Okt 14 2014, 19:09

To je samo sitnica koju sa mogao da uradim.Pokojni dr.Dragoljub Cosic mi je bio brat od rodjenog strica.Najverovatnije znas i njegovu decu,sin Andrija je takodje maksiofacijalni hirurg i stalno se cujemo i dolazi kod mene kad god ugrabi vreme.Ako budes dolazio u Poljanicu lako ces me naci pitaj gde je Cosina kuca i naci ces me(kuca mi je izmedju skole i ambulante).Takodje bi mi bilo drago da se upoznamo.
Pozdrav!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta Empty Re: Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

Počalji  toska Uto Okt 14 2014, 22:12

Хвала у име бога видимо се у суботу 18ог Поздрав

toska

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta Empty Re: Osvešćenje novopodignutog seoskog krsta

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu