П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da se i ja predstavim

2 posters

Ići dole

da se i ja predstavim Empty da se i ja predstavim

Počalji  Aca BPU Pon Maj 16 2011, 15:16

Ja sam pristupio ovom forumu, ali se još nisam predstavio iz tehničkih razloga. Zovem se Aca Pejković, rodjen sam 27. novembra 1965.g. u Vranju, u porodilištu. Inače sam iz sela Uševca, potičem iz radničko - seljačke porodice, iz familije "Kelerci". Danas živim u Belom Potoku kod Beograda. Osnovnu školu sam završio u Uševcu, Vlasu i Belom Potoku, a srednju Pravno - birotehničku u Beogradu, u današnjoj Svetogorskoj ulici. Pristupio sam ovom forumu jer volim svoj zavičaj, koji je na žalost prilično zapušten i napušten. Iz zdravstvenih razloga nisam u mogućnosti da ga stalno posećujem. Radio sam u opštini Voždovac u Beogradu, odnosno bio sekretar mesne zajednice Beli Potok, 17. godina i sada sam u invalidskoj penziji. Od pre 9.godina ne mogu da hodam pa koristim elektromotorna kolica koja mogu da predju i do 20.km dnevno, ali samo tamo gde postoji kakav - takav put. U mom selu postoji samo jedan takav, glavni put, a drugi su u za mene neupotrebljivom stanju. Nisu dobri ni za zdrave ljude, ali zašto nema boljeg puta to neka se zapitaju oni koji su bili ili jesu na vlasti. Neću da zalazim u to, svako može da ostari ili ne daj Bože da se razboli pa će videti šta znači nepostojanje funkcionalnog puta. Voleo bih da se unapredi naša prelepa Poljanica, ne zbog mene već zbog nje same a najviše zbog mladih koji tamo žive. Zbog toga i jesam na ovom forumu i pozdravljam sve koji su na njemu. Toliko za početak.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

da se i ja predstavim Empty Re: da se i ja predstavim

Počalji  Ћоса Uto Maj 17 2011, 09:01

Aco,dobro nam dosao na forum!
Iskreno se nadam da ces svojim radom doprineti da ostvarimo nas zajednicki cilj.
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu