П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЈЕРБО НЕСТЕ НА РЕДУ!

Ići dole

ЈЕРБО НЕСТЕ НА РЕДУ! Empty ЈЕРБО НЕСТЕ НА РЕДУ!

Počalji  Чика Љуба Pet Avg 12 2011, 20:50


Ово ми је причао Воја Веселски из Трстене, али (бог да га прости) знао је да измишља и да додаје, па узмимо све ово са резервом.

Негде шездесетих година прошлог века, када је скоро свако наше село имало „задружну“ продавницу, такву исту имала је и Трстена. У продавници је радио Трстенчанин кога је Воја познавао, а ја нисам запамтио име, што за сада и није тако важно. Воја је свратио у празну продавницу да се пита за здравље са продавцем. Убрзо је наишла нека жена из села и одмах питала за неку робу, а продавац је пресекао: „Чекете, другарице, свој ред, јербо још несте на реду“. Када је тако показао свој значај, пристао је да саслуша муштерију. Жена га је питала: „Еј, имаш ли гаће“. Продавац је одговорио потврдно. Жена му каже: “Па скини ми једне“; намеравала је да супругу купи гаће и рачунала да продавац једне скине са рафа. Продавац: „Не могу да ги скинем“. Жена: „Како, бре не можеш, зашто туј примаш плату?“. Продавац: „Не могу за тој што имам само једне на мене, а несу за продавање“. После тога су се сви јако смејали, жена их је мало клела и отишла кући.
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu