П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

4 posters

Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Ћоса Ned Avg 28 2011, 15:39

Божидаре срећан ти рођендан и желим ти све најлепше у животу!
Нека те срећа и здравље служи а све остало што пожелиш ће доћи!!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Ћоса Pon Okt 31 2011, 17:58

Zorane, srecan rodjendan i sve najbolje ti zelim!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty

Počalji  Ivana-95 Sub Nov 12 2011, 00:34

SRECAN RODJENDAN CIKA LJUBI ... SVE NAJLEPSE U ZIVOTU OD SVEG SRCA...
Ivana-95
Ivana-95
Admin

Broj poruka : 43
Godina : 28
Локација : Vranje
Datum upisa : 09.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Ћоса Sub Nov 12 2011, 09:15

Nasem najaktivnijem clanu cika Ljubi od srca zelim puno srece,zdravlja ljubavi i puno pisanja.... Wink
Srecan ti rodjendan!!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty I JA SE PRIDRUŽUJEM ČESTITKI

Počalji  Aca BPU Sub Nov 12 2011, 18:40


Našem, neću da kažem nastarijem, već najaktivnijem članu foruma čestitam 70.-rođendan i želim mu sve najbolje u životu i i svemu što sa tim ide. Bez obzra na godine, on je vrlo aktivan i pokretač je mnogih zanimljivih tema, koje je, na žalost veoma mali broj forumaša komentarisao. Što je do njega, on je ispunio do sada koliko je umeo i znao, a znao je i umeo prilično i poprilično. Želim da i dalje bude aktivan na forumu, a jednom nedeljno ili mesečno, nije bitno. Razumem njegov stav i primetnu dozu razočaranja zbog slabog odziva mnogih članova na forumu. Ujedno moram da kažem njemu i ostalima, nije lako pisati na ovom forumu, tema zna da se raširi i raspline, pa treba voditi računa da se u nečem ne pretera. Nije jasno precizirano o čemu sve može da se piše, neke teme su brzo iscrpljujuće a o nekim treba da se piše i piše, pri tome se ne mogu zaobići i neke stvari koje se mogu drugačije protumačiti.

Ali dobro, da ne kvarimo dan slavljeniku, srećan mu rođendan još jednom i sve najbolje.

Aca
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Ћоса Sub Nov 12 2011, 21:50

Кажу није битно колико имаш година,него како се осећаш,према томе може и куме-бата Љубо... Smile
Поздрав свима!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Aca BPU Ned Nov 13 2011, 02:25

Neznam ja, čika Ljubo, kome si ti deda, ali pošto si od moje majke stariji samo godinu dana a od oca tri, ja ću te oslovljavati kao i do sada. Izvini što to ovde spominjem, nadam se da ćeš mi jednom (ne mora ovde, može i na e-mail) objasniti zašto i mene nazivaju "Đurak", obojica smo Đuraci ali ti kažeš da postoje dve familije koje se tako nazivaju. Ukratko ću ti opisati, moja baba po ocu se zvala Slavka, a imala je i brata Radisava, sada je pokojni i bio je policajac u Valjevu, i sestru Milicu...neznam dalje što bi pomoglo. Mislim da se moja baba devojački prezivala Ilić, dakle drugačije, nije ni bitno, ovo me zanima zbog nekog mog rodoslova. Bila je udata za mog dedu u Uševce, nekoliko godina i izrodila sa njim mog oca i strica, a nakon prerane dedine smrti, preudala se u Baljkovac za nekog Iliju Dimčića. To je sve što ja znam, a ti ćeš mi, nadam se bolje objasniti kad budeš imao vremena.
Toliko, veliki pozdrav i krčmi polaku osmu deceniju (da ne kažem osmu ofanzivu). Kakva su vremena, svaka nam decenija dođe kao ofanziva. Aca
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Srećan rodjendan

Počalji  dragan Uto Nov 15 2011, 20:54

Veliko mi je zadovoljstvo da se pridružim ostalim članovima i sa malim zakašnjenjem našem najaktivnijem članu, “čika” Ljubi, čestitam 70. rodjendan. Želim Vam dobro zdravlje i još puno puno srećnih godina.
Koristim ovu priliku da izrazim svoje divljenje na trudu koji ste vi i vaši saradnici uložili i napravili jedno divno mesto na kome se mi koji smo tamo rodjeni i živeli možemo okupiti i pročitati nešto o svom rodnom kraju. Za sada vas je malo, ali siguran sam da će se u narednom periodu aktivirati ostali naši zemljaci.
Još jednom srećan vam rodjendan.

dragan
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 28.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Ћоса Ned Nov 27 2011, 14:15

Aco,
Srecan rodjendan i sve najbolje!!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Aca BPU Pon Nov 28 2011, 23:05

Zahvaljujem na čestitkama za rođendan Ćosi i čika Ljubi. Imao sam strašnu zubobolju pa nisam video. Pozdrav!
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

РОЂЕНДАНИ  И ЧЕСТИТКЕ Empty Re: РОЂЕНДАНИ И ЧЕСТИТКЕ

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu