П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde si, šta radiš

3 posters

Ići dole

Gde si, šta radiš Empty Gde si, šta radiš

Počalji  dragan Sub Sep 15 2012, 23:38

Dragi Poljančani,
U cilju zbližavanja ljudi koji su rodom iz Poljanice (normalno i one koji nisu odatle a imaju bilo kakve veze sa Poljanicom) , razmene informacija online, ili samo praćenja razgovora drugih učesnika, predlažem korišćenje servisa ČATBOKS koji nam je raspoloživ na forumu Poljanica. Da bi to mogli efikasno da koristimo predlažem za sada da svi oni koji su zainteresovani budu na forumu svakog dana od 19,00 do 21,00 čas, kada će se vršiti razgovori. Ovo vreme nije fiksno, za sada neka bude tako a kasnije ćemo to podešavati kako nama odgovara.
Tehnologija je vrlo jednostavna, to mladi korisnici mnogo bolje znaju od mene no ja ću ovde za one koje se slabije služe računarom dati kratke informacije kako doći do ovog servisa.
Prvi korak, za one koji nisu registrovani, je da se registruju na Forum. Postupak je vrlo jednostavan: trebate samo u gornjem desnom uglu na početku Foruma kliknuti mišem na stavku Pristupi a na dnu ekrana će vam se pojaviti tekst (dugme) REGISTRUJ SE i na njega ćete kliknuti mišem. Na sledećem ekranu pojaviće vam se pravila kojih se morate držati nakon čega ćete pritisnuti dugme Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Nakon prihvatanja kodeksa ponašanja na forumu pojaviće vam se ekran gde trebate uneti tri podatka: Korisničko ime, E-mail adresa i Šifra, odnosno lozinaka za ulaz u Forum Poljanica. Nakon njihovog unosa kliknite mišem na dugme Pošalji. Sve što treba da znate to je vaše korisničko ime i Šifra da bi ste kasnije sa njom mogli da ulazite u Forum. Nakon ovog ide ekran Potvrdi šifru (ponavljate onu koju ste uneli na prednjem ekranu), Kod za potvrdu (prekucajte tekst koji vam je ponudjen sa leve strane - vodite računa o velikim i malim slovima) i kliknite na Pošalji. Nakon toga dobijate informaciju da će vam Ključ za aktivaciju biti poslat na vašu email adresu (koju ste uneli prilikom unosa korisničkog imena i šifre). Na kraju će vam stajati rečenica “Klikni ovde da se vratiš na indeks”, kliknite na reč ovde, koja prilikom prelaska mišem preko nje malo promeni boju. I šta da vam dalje kažem nego da otvorite svoj email i izvršite aktivaciju korisnika. Čestitam postali ste član Foruma Poljanica i možete ravnopravno učestvovati u diskusijama na forumu ili se dopisivati sa nekim vašim poznanicima ili rodjacima.
Servis ČATBOKS
Ovaj servis mogu koristiti ili pratiti samo korisnici koji su ulogovani na ovaj forum (logovanje na Forum se vrši pritiskom na stavku Pristupi, unosi se Korisničko ime i Šifra, ono šta ste u gornjem postupku uneli).
Posle članaka o kojima se diskutuje na Forumu, u donjem delu ekrana imate ČATBOKS a odmah ispod toga imate informaciju koliko korisnika na njemu imate u tom trenutku i koji su to korisnici. Pritiskom na stavku Pristupi Čatboks postajete korisnik istog i razgovor sa ostalim učesnicima može da počne.
Pa srećno dragi Poljančani, čujemo se na Čatboks-u, svakog dana od 19,00 do 21,00 sat.
Dragan pilistar

dragan
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 28.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde si, šta radiš Empty Re: Gde si, šta radiš

Počalji  Ћоса Čet Sep 20 2012, 20:45

Evo po dogovoru ja i dragan dezuramo, a vi hoce li jos neko bar da odigramo partiju tablica...Very Happy
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Gde si, šta radiš Empty Re: Gde si, šta radiš

Počalji  Aca BPU Pet Sep 21 2012, 15:36


Evo, i ja se pridružujem, mada sam nekoliko puta pokušavao da sa nekim ćaskam na Čatboksu. Malo je vreme nezgodno, u 19,h počinjeSlagalica, ali mi već dosadilo da gledam, a zatim Dnevnik, gde i nemam šta posebno da vidim i čujem. Ali zato već u 20h mogu da se pojavim. Cool
Inače me dugo nije bilo na forumu, imao sam nekoliko obaveza, nimalo prijatnih. Sada je sve u redu i eto me...samo, jer igramo tablić do 101-stop ili brojimo poslednje deljenje? bom
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde si, šta radiš Empty UMALO DA POSTIGNEMO NOVI REKORD POSEĆENOSTI FORUMA

Počalji  Aca BPU Sub Sep 22 2012, 21:37


Dragi naši!

Sinoć smo na Čatboksu bili samo ja i Dragan, od 19 - 21 h kao po dogovoru. Ćosa je bio opravdano odsutan, drugi se nisu pridruživali Čatboksu, ali nas je zato bilo 10-oro na forumu. Jedanaesti se priključio i naš novi član Milan Marković. Eto, sticajem okolnosti, umalo da nas bude preko 10. na forumu. Inače, poseta je bilo iz Švajcarske, USA, Australije, između ostalog...ima naših Poljaničana širom sveta.
Mislim da je ČATBOKS idelna prilika da razmenimo neku reč nas nekoliko, da iznesemo neki predlog, da pitamo, da se dogovaramo. To je najbrža veza sa našim zavičajem i obrnuto, zavičaja sa nama, sad je jesen i to topla, ali nastupiće zima, trebaće razmena informacija, naša Poljanica je još uvek vrlo zapuštena i mnogi putni pravci su se vremenom pogubili, infrastruktura nam je još uvek slaba, pa neka nam forum i Čatboks budu najsigurnije sredstvo komunikacija kad sve druge otkažu. Neki pametni i dobronamerni ljudi nameravaju da u Poljanici otvore radio stanicu, lokalnu naravno, koja će služiti kako za razonodu, tako i za važna saopštenja. Naravno, to je tek u planu ali će nadam se do zime biti, i da će to biti od opšte koristi.

Obaveštavmo sve vas, a posebno članove foruma, da aćemo i dalje dežurati na Čatbosku od 19 - 21 h, pristup je vrlo lak, ispod tekstova i rubrika piše Čatboks, zatim "pridruži se Čatu", "konektujte se" i već ste sa nama na liniji.
Slično kao facebook, samo brže i jesnostavnije. Eto, ko voli neka izvoli, mi vas očekujemo. Pozdrav.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde si, šta radiš Empty Rekord je ipak pao

Počalji  dragan Sub Sep 22 2012, 22:21

Aco, rekord je ipak pao. Na forumu 22.septembra 2012. godine bilo je 11 posetilaca. Cestitam novi rekord i nadam se da je ovo samo jedan mali deo, da će nas biti mnogo više i da ćemo svakodnevno obarati postavljati nove rekorde.
dragan - pilistar

dragan
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 28.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde si, šta radiš Empty Re: Gde si, šta radiš

Počalji  Ћоса Sub Sep 22 2012, 23:37

dragan ::
Aco, rekord je ipak pao. Na forumu 22.septembra 2012. godine bilo je 11 posetilaca. Cestitam novi rekord i nadam se da je ovo samo jedan mali deo, da će nas biti mnogo više i da ćemo svakodnevno obarati postavljati nove rekorde.
dragan - pilistar

Nisam mogao da cekam jutro,samo sto sam dosao sa svadbe odmah sam dosao da vidim sta je bilo ovde...Drago mi je zbog rekorda i nadam se da cemo ga obarati jos ovih dana....
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Gde si, šta radiš Empty Re: Gde si, šta radiš

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu