П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DA LI VLAST MISLI NA NAS?

2 posters

Ići dole

DA LI VLAST MISLI NA NAS? Empty DA LI VLAST MISLI NA NAS?

Počalji  Aca BPU Uto Nov 20 2012, 20:09

Dana 23. oktobra smo dostavili pisarnici Grada Vranja pismo, i potpise građana, za poverenika za informacije od javnog značaja. to pismo možete lako naći na ovom forumu. Da se ne bi mučili, radi se o pitanjima da li Grad Vranje kao jedinica lokalne samouprave ima neke realne planove za Poljanicu, pored potpuno nerealnog Strategijskog razvoaj grada Vranja i sličnih Planova, kojima je odavno prošao rok a da ništa KONKRETNO nije urađeno.
Zakonski rok za odgovor je 30. dana, ne računajući vikende i praznike. U redu, rok još nije istekao, ali se bliži dan isticanja roka. Ne razumem šta toliko dugo ima da piše poverenik, kako obavlja poslove kad nije u stanju da skoro mesec dana ne odgovori na pismo. I šta uopšte radi ovako dugo. Ponavljam, rok još nije istekao, ali čisto sumnjam da na to pismo danima odgovara.
Ukoliko s i desi da na pismo ne dobijemo odgovor, ili da se pismo zaturi...bilo šta suprotno od onoga što smo tražili, ja vam lično obećavam da poverenik za informacije od javnog značaja Grada Vranja, ne samo da neće više obavljati svoju funkciju, već će i odgovarati za nečinjenje, kao i njegov pretpostavljeni. Daj bože da ne bude onako kako ja
slutim, ali iskustvo mi nalaže neki oprez. Ajde da sačekamo i zadnji dan roka, strpljivo, a onda, znaćemo sve, o mnoge stvari će početi da izlaze na videlo.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

DA LI VLAST MISLI NA NAS? Empty Re: DA LI VLAST MISLI NA NAS?

Počalji  Чика Љуба Sre Nov 21 2012, 19:41

Тешко да се неко не сложи са овим Ациним писмом. Ни ја не верујем да је тај повереник у Врању толико заузет да не би могао да нам одговори до сада. Зашто би морао да чека 30 радних дана ако је ситуација јасна и чиста. Можда и ово оклевање говори о односу Града Врања према Пољаници. Видећемо. Поздрав Аци и свим Пољанчанима!
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu