П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ.

2 posters

Ići dole

ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ. Empty ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ.

Počalji  Чика Љуба Sub Okt 26 2013, 18:59

Здраво драги пријатељи, чланови овог Форума. Није ме било овде већ доста времена, а како видим ништа се битно није дешавало у међувремену. Зимски дани долазе неизбежно, па је то прилика да се мало активирамо јер је штета да ово место нашег окупљања остане овако празно. Надам се да ће нам се, поред редовно активних, придружити и сви остали којима је стало до озбиљних разговора о Пољаници а не само до зафрканција. Поздрав свима!
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ. Empty Re: ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ.

Počalji  vesna Sub Feb 15 2014, 23:25

ЕВО И МЕНЕ ПОСЛЕ ШЕСТ,СЕДАМ МЕСЕЦИ.
Похвали ћу се да сам свој годишњи одмор од месец дана провела у Градњи.Деци и мени је било предивно ...мами такође ...Деца нису имала потребу за тв-ом , за комп игрице ,за играчкама ,они су се играли скупљајући сено, уређујући окућницу , обилазећи своју дедовину , одлазећи код првих комшија , дочекујући случајне госте, све барабар са нама старијима...Када их питам хоћемо ли на летотовање у Градњу или на море одговор им је Градња ...многи наши пријатељи немогу да верују и мисле да бирају село, јер су под мојим утацајем ...простo им је незамисливо да данашња деца могу без технике на коју су неминовно упућена од првог дана живота, али кад чују њихов одговор и њихов начин презентовања шта су радили у селу, е онда остану тотално без текста .А одговор је једноставан да једноставнији неможе да буде човекова природа је природа,а не техника и бетон.
Зато позивам све родитеље који су пореклом из пољанице да одводе своју децу без предрасуда како ли ће деца да прихвате окружење и тако им дају могућност избора за одмор . И ДЕЦИ ЈЕ ПОТЕБАН ОДМОР ,а не јурњава коју имају 12 сати ...САМО ИМ ДАЈТЕ МОГУЋНОСТ ИЗБОРА И ВЕРУЈТЕ ИМ ДЕЦА НИКАД НЕ ГРЕШЕ ЈЕР ИМ ЈЕ У ПРИРОДИ ИСКРЕНОСТ. Wink 


ПРИРОДА, ПРИРОДА, ПРИРОДА ...И УКУС И МИРИС -ГРАДЊА - ПОЉАНИЦА.
ПОЗДРАВ СВИМА

vesna

Broj poruka : 48
Godina : 56
Локација : beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ. Empty Re: ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ.

Počalji  Чика Љуба Čet Feb 20 2014, 20:47

Тако је Весна, тако се спашава и Пољаница и дечије здравље. Велики поздрав!
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ. Empty Re: ПОНОВНО ЈАВЉАЊЕ НА ФОРУМ.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu