П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBRO NAM DOŠLA IVANA

2 posters

Ići dole

DOBRO NAM DOŠLA IVANA Empty DOBRO NAM DOŠLA IVANA

Počalji  Aca BPU Uto Avg 09 2011, 01:34

Evo nekog ko će biti od koristi na forumu, mlada dama, uz to arheolog budući. Nadam se da ćemo od nje dosta toga saznati o našem kraju. Molimo je da bude aktivna, u granicama mogućnosti, da nam forum bude aktivniji i raznovrsniji nego u prvoj polovini ove godine, da nas bude više, da pričamo, predlažemo, diskutujemo i raspravljamo. Još jednom Ivani želim dobrodošlicu i pozdravljam je.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO NAM DOŠLA IVANA Empty Re: DOBRO NAM DOŠLA IVANA

Počalji  Ivana-95 Uto Avg 09 2011, 01:48

Aca BPU ::Evo nekog ko će biti od koristi na forumu, mlada dama, uz to arheolog budući. Nadam se da ćemo od nje dosta toga saznati o našem kraju. Molimo je da bude aktivna, u granicama mogućnosti, da nam forum bude aktivniji i raznovrsniji nego u prvoj polovini ove godine, da nas bude više, da pričamo, predlažemo, diskutujemo i raspravljamo. Još jednom Ivani želim dobrodošlicu i pozdravljam je.
HVALA PUNO NA DOBRODOSLICI...NARAVNO...SVE STO JE U MOJOJ MOGUCNOSTI A DONOSI KORIST OVOM FORUMU JA CU UCINITI... BICU AKTIVNA I PISATI O SVEMU STO ZNAM IZ POLJANICE...POZDRAV SVIMA...Smile
Ivana-95
Ivana-95
Admin

Broj poruka : 43
Godina : 28
Локација : Vranje
Datum upisa : 09.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu