П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OPET NEKO MRTVILO

3 posters

Ići dole

OPET NEKO MRTVILO Empty OPET NEKO MRTVILO

Počalji  Aca BPU Sub Jun 22 2013, 14:22

Muka mi je kad moram da pišem nešto u ovom smislu, ali ne može da se bude ravnodušan. Aktivnost je pala na minimum, danima se niko ne pojavljuje na forumu da našto napiše, kaže, a ima nas 59. na forumu. Tek sad vidim i poznata lica n forumu koja ništa ne pišu godinama, a koliko se da primetiti, solidno su pismeni. Čika Ljuba je na odmoru u zavičaju i to je opravdano, neki su se skoro oglasili, a neki se godinama ne oglašavaju. neki čak i ružno pišu o forumu na fb stranicama i grupama. Zašto se ti ljudi uopšte nalaze na forumu kad mogu da čitaju i bez da su članovi. Ja ovim predlažem da se nešto preduzme po tom pitanju.
Što se tiče nečeg pozitivnog u Poljanici, vidim da se ništa ne dešava, osim što su raskopane površine raid nekih optičkih ili ko zna već kakvih kablova za telefon i internet, otkuplju se drva iz naših šuma, navodno za Grčku, i to tehničko drvo, nešto sam se malo pobunio i nagrdiše me na fb. Izabrani novi saveti mesnih zajednica, aktivnost nula, nikakva. Neznam kuda ovo vodi, Ćosa je jedini član saveta jedne od mesnih zajednica, pa ako nešto zna ili misli o tome neka napiše. Pozdrav.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

OPET NEKO MRTVILO Empty Re: OPET NEKO MRTVILO

Počalji  Ћоса Sub Jun 22 2013, 17:08

Aco,
Vidis i sam da je samo par nas koji ponesto napisemo.To sto pojedini pisu lose o forumu na FB stranicama oni i neznaju za bolje.Oni bi bili najsretniji da se forum zatvori jer vecina takvih ne zeli da se pokrene bilo sta za napredak u Poljanici.Sta god da pokusas tu su kriticari i analiticari a vecinu njih ne veze ama bas nista za nas kraj.Ovo nije zatvorena grupa moze da cita svako i iznese svoje misljenje i da neku sugestiju,samo nazalost kod njih ide u suprotnomn pravcu,dodju ovde procitaju pa LAJU po FB..Postoji resenje za clanove koji nisu aktivni dajte predloge koga  treba skinuti sa evidencije i lako cemo to uraditi.Bolje da ostanemo nas desetak ali cemo znati da ce biti aktivni.Mozemo da zabranimo citanje dok se neko ne registruje mada ja licno nisam za to,ali ukoliko bude vecina i to cemo uraditi.
Nadam se ce Dragan ovo procitati i dati svoje misljenje,kod cika Ljube cu danas da odem popodne sad je vrucina i da porazgovaram i sa njim.
Sto se optike tacno da je raskopano ispred poste to je u nadleznosti Telekoma i koliko ja znam centrala ce biti gotova i veruj mi da nisu to neki kablovi kako ljudi pricaju.Ta optika je prozor u svet narocito za mladje Poljancane.Pored ADSL interneta bice tu i IPTV televizija i ne vidim tu nista lose.Zamerka je sto se to oduzilo ali se nadamo da ce biti privedeno kraju i svojoj nameni.
Ja sam ovaj mesec bas zauzet oko posla u distribuciji "ubacili" me u neku komisiju i ne znam gde mi je glava ali se nadam da ce se to brzo zavrsiti i da cu imati vise vremena.Puno ce vode proteci Veternicom dragi moj Aco dok pojedinci shvate da moramo prvo mi da se promenimo pa tek onda da ocekujemo da se nesto uradi.
Sto se tice drva i to stoji,  drva se izvoze,prodaju i preprodaju,to je stvar Sumskog gazdinstva i tu samo inspekcija moze da deluje i kaznjava jer drugi nacin da se to sve spreci ne vidim.
Problema je puno malo se radi i situacija je sve gora to bio kratak zakljucak mog odgovora na tvoj komentar!
Pozdrav svima pa i onima koji lose pisu !
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

OPET NEKO MRTVILO Empty Re: OPET NEKO MRTVILO

Počalji  Aca BPU Sub Jun 22 2013, 22:43

Naravno, nećemo skinuti nikoga ko je bar malo aktivan, ali ako je neko na broju i nikada ništa nije napisao, ne vidim razlog zašto bi bio član foruma.  Mislim na one koji se ne oglašavaju nikada a duže od dve godine. Mada, iskreno, nama, to jest meni ne smeta niko, već mi smeta t učmalost, ima utisak da to pojedinci namerno rade. Što se tiče radova na komunikacijama, pozdravljam i naravvno da je potrebno, jedino i meni smeta što se odužilo i raskopalo a nije vraćeno u prvobitno stanje. Šume i drva su posebna priča, to će morati neko nadležan da se pozabavi. Nešto su deblja slova i jasnija, izgleda da je neko poradio na tome....Very Happy Ništa bez podmlatka, liči mi ovo na mog bratanca.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

OPET NEKO MRTVILO Empty Re: OPET NEKO MRTVILO

Počalji  vesna Ned Jun 23 2013, 22:04

Nažalost , postoje i takvi...Ti koji na FB koriste da pišu ružno bilo o forumu ,,Poljanica,, ili o svom kraju ili o kraju svojih predaka, rodbine oni nepoštuju PRE SVEGA SEBE, jer nepoštuju svoju kuću iz koje potiču . Pišu ružno a nepredlažu kako to ružno da učine lepim ...oni ružno, a mi realno, lepo sa sugestijama i predlozima . Videćemo ko će biti istrajniji.Wink
Evo i ja koristim priliku da pozovem posetioce foruma da pišu i doprinesu boljitku foruma , jer verujem da ga kritikuju želeci da bude bolji.
pozdrav

vesna

Broj poruka : 48
Godina : 56
Локација : beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

OPET NEKO MRTVILO Empty Re: OPET NEKO MRTVILO

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu