П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАТИШЈЕ ИЛИ НЕШТО ДРУГО?

Ići dole

ЗАТИШЈЕ ИЛИ НЕШТО ДРУГО? Empty ЗАТИШЈЕ ИЛИ НЕШТО ДРУГО?

Počalji  Чика Љуба Ned Avg 25 2013, 13:06

Поштовани другари и другарице, госпође и господо, земљаци, Пољанчани! Већ дуже времена на нашем Форуму нема нових тема нити наставака започетих. Можда је ово неко затишје у сезони годишњих одмора, у време ових несносних врућина. Надам се да је тако све док ме зима не демантује. Ево, да ја мало растерам паучину са овог места нашег окупљања, пре него се опет запутим у родно село.
Из Пољанице не могу да пренесем неке новости јер их нема много, а уз то нисам стигао да изучим шта је све писано на ту тему на разним местима на интернету. Тих места има неколико, мислим на Фб странице, али овај наш Форум остаје једино место погодно за садржајније дискусије и размене мишљења. Зато не дајмо да се Форум запусти. Видим да су константно активни наши чланови Аца и Драган. Аца је увек пун иницијатива и труди се да нам пренесе своја искуства и своје знање из рада локалне самоуправе. У праву је, од нечега морамо почети, а најбоље да то буде повећање наше свести и знања јер тиме не можемо да се похвалимо. Драган је, поред осталог, направио добар искорак у раду на Википедији, што ми је посебно драго јер се тиме бавим преко две године. Покушао сам још неке колеге да ангажујем на том задатку, али без успеха. Зато нисам потпуно задовољан досадашњим учинком, јер још увек немамо слике свих наших села, још мање података о историјским догађајима и познатим личностима из Пољанице. То је, у почетку, било моје главно опредељење на странама интернета, а онда сам се "упецао" на разне друге странице Фб. И не само ја. Мислили смо да је тамо расадник кадрова за овај наш Форум, али нисмо одмакли даље од почетка. Слике које се тамо објављују не испуњавају критеријум за Википедију, атекстови су углавном на нивоу лајковања.
Чекамо да прође лето, да дође зима, што ће се сигурно десити. А да ли ћемо тада бити активнији, остаје да се види.
Поздрав нашим земљацима!
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu