П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШТА СЕ ДЕШАВА?

2 posters

Ići dole

ШТА СЕ ДЕШАВА? Empty ШТА СЕ ДЕШАВА?

Počalji  Чика Љуба Pon Apr 25 2011, 21:28

Шта се то дешава, где су наши Пољанчани? Има много дана како се нико не јавља. Није ваљда да нас баш брига за све у вези нашег родног краја. Искрено се надам да није тако!
Поздрав, Чика Љуба.
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ШТА СЕ ДЕШАВА? Empty Re: ШТА СЕ ДЕШАВА?

Počalji  Ћоса Uto Apr 26 2011, 20:32

Izgleda da je tako,vidim broj pregleda se uvecava ali se slabo pise.Ajmo Poljancani ne gledajte toliko stil pisanja,bitno je da se oglasimo da smo tu,da nas ima!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

ШТА СЕ ДЕШАВА? Empty ДА ЛИ ЈЕ ТО МОГУЋЕ?

Počalji  Чика Љуба Sre Apr 27 2011, 21:01

Драги наш Ћосо, да ли је могуће да сам својом појавом на форум, растерао остале чланове? Нешто ми се чини да су били бројнији и активнији пре него сам се умешао у све ово. Стварно ми није јасно. Нису ваљда збуњени или разочарани овим новим изгледом форума, чини ми се да је доста прегледан и прихватљив, али може да се даље дотерује, само нам требају предлози и сугестије. Не могу ни да замислим да се неко устручава, из неког разлога, да нешто напише о свом родном крају или о људима које не треба да заборавимо, или да постави неку занимљиву слику из Пољанице. А свако од нас има шта и може по нешто да каже, онако како сам то зажели. Није за оцену, јер да је за оцену не бих ни ја написао ни једну реч!! (Много сам мрзео оцењивање у школи). Уосталом, ми смо овде сви равноправни у давању предлога, јер нико нема тапију на Пољаницу. А богами, сви смо и одговорни ако се затре наше име па се неко некада запита: КАКАВ ЛИ ЈЕ НАРОД ЖИВЕО ПРЕ У ПОЉАНИЦИ?? Недајмо се, Пољанчани!
Чика Љуба
Чика Љуба
Admin

Broj poruka : 250
Godina : 82
Локација : Ниш
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ШТА СЕ ДЕШАВА? Empty Re: ШТА СЕ ДЕШАВА?

Počalji  Ћоса Čet Apr 28 2011, 22:13

Чини ти се да си твојом појавом растерао остале.Напротив освежио си изглед форума,увео доста новина,мало преуредио и моје је мишљење да си пуно тога допринео за осталим корисницима даш добар пример како треба радити на представљању родног места.
Мени је жао што из оправданих разлога (највише техничким) слабо учествујем у овом делу рада форума.Искрено се надам да ће ова наша држава решити и наш проблем око бржег интернета тако да би више могли да ми мештани дамо допринос својим радом у представљању Пољанице.Сада припремам нешто око програма за развој Пољанице који је усвојен у градској скупштини па ће можда бити и више сарадника нарочито ових из млађе генерације.
Поздрав свима!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

ШТА СЕ ДЕШАВА? Empty Re: ШТА СЕ ДЕШАВА?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu