П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIKADA NIJE KASNO ZA POLJANICU

Ići dole

NIKADA NIJE KASNO ZA POLJANICU Empty NIKADA NIJE KASNO ZA POLJANICU

Počalji  Aca BPU Pon Maj 16 2011, 15:40

Tek danas sam počeo da pišem na forumu, što reče Ćosa upravo iz tehničkih razloga nisam mogao ranije. Ali nikada nije kasno. Želim i ja da se zahvalim čika Ljubi što se pojavio na ovom forumu, on mi je zapravo i povratio volju da se ponovo bavim Poljanicom, bio sam na ivici odustajanja. Odmah sam nabavio opremu i priključio se na internet da bih bio na boljoj vezi sa mojim zemljacima u Poljanici i onima koji ne žive u njoj. Iako se u Poljanici često čuje kako od nje nema ništa i da će se "ugasiti", ja ne mislim tako i mislim da ona ima odličnu perspektivu ako se sami Polaničani počnu brinuti o njoj, i koji su tamo i koji nisu. Naravno, potrebna je i pomoć države, ali kako kod nas kažu, ako dete ne plače, majka mu neda sisu. Zamolio bih Ćosu, koji je koliko znam još uvek predsednik mz "Vlase", da obrati pažnju koji su mu članovi saveta aktivni a koji su samo na broju. Dvojicu iz mog sela neznam ko je izabrao, ali to je kao da su izabrali dva stabla iz Uševca. Razlika je u tome što stablo može prviti hlad pastiru ili putniku, za njega se može vezati neko živinče, a od ove dvojice nema ama baš nikakve koristi, što set tiče boljitka sela Uševca. Žao mi je što tako govorim o mojim meštanima ali ja nemam dlake na jeziku pa neću nikome prećutati namernu grešku, nemar ili bilo šta negativno. Odlično poznajem oblast mesnu zajednicu i lokalnu samoupravu uopšte, Zakone još bolje, znam i koliko sve zavisi od političara, pa neka dobro paze šta rade i šta obećavaju. Možda je ovaj tekst prilično žustar, ali ja drugačije ne umem. Nikada nije kasno za Poljanicu, ponavljam još jednom, zato napred moji zemljaci ma gde bili, sačuvajmo i unapredimo naš zavičaj. Pozdrav svima.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu