П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NA MLAĐIMA SVET OSTAJE

2 posters

Ići dole

NA MLAĐIMA SVET OSTAJE Empty NA MLAĐIMA SVET OSTAJE

Počalji  Aca BPU Pon Okt 10 2011, 20:35

Upravo tako. Na mlađima svet ostaje, to je stara izreka, ali neko je jednom davno dopunio: "...ako ima šta da im ostane". Nisam stigao da nešto pišem o našem najmlađem članu foruma Ivana 95. Ona je tek zakoračila u život a već pokazuje ljubav prema zavičaju, posebno svom planinskom selu Dobrejancu. Pokazuje i izvesnu nostalgiju, iako živi na samo 15-ak km od rodnog sela, u Vranju. Moja prezimenjakinja do sada nije ništa napisala o svom selu, koje je vrlo zanimljivo. Samo da napomenem da slučajno nosimo isto prezime, nismo iz iste familije, mada jesmo u nekom srodstvu po ženskoj liniji moga oca. Voleo bih da vidim i njeno razmišljanje o našem kraju i neku zanimljivost iz njenog sela. Eto toliko, pozdrav Ivani i svima ostalima koji ovo budu pročitali.
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

NA MLAĐIMA SVET OSTAJE Empty SAMO ZELIM DA BUDEM JEDINSTVENA KAD NESTO NAPISEM, ALI MI TREBA VREMENA... :)

Počalji  Ivana-95 Pet Okt 14 2011, 00:38

Kao prvo... Hvala Cika Aci sto je uopste otvorio ovu temu ... E sad da se izjasnim zasto nisam nista napisala o svom selu... Posto sam dosta mlada ne znam sve bas detaljno, a zelim da na ovom forumu napisem nesto sto je stvarno jako kvalitetno i svoje selo predstavim na najbolji moguci nacin, pa polako pisem jednu veliku pricu o svom selu... kada to lepo sve napisem i sjedinim u jednu veliku celinu objavicu na forumu ... Ne bih da napisem nesto sto se vec nalazi npr. na Wikipediji ili na Google..... Naravno nesto cu morati da preuzmem i od tamo ali ono sto budem napisala bice stvarno jedinstveno... TOLIKO OD MENE... POZDRAV KAO PRVO MOM RODJAKU ACI I SVIM OSTALIM CLANOVIMA KOJI OVO CITAJU...
Ivana-95
Ivana-95
Admin

Broj poruka : 43
Godina : 28
Локација : Vranje
Datum upisa : 09.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu