П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uredjenje foruma

3 posters

Ići dole

Uredjenje foruma Empty Uredjenje foruma

Počalji  vrcoby Pon Feb 04 2013, 01:58

Ja bih samo dobronamerno hteo da skrenem paznju na neke sitnice vezane za uredjenje foruma. Radi se o tome da sam pokusao na forumu da postavim album slika iz mog sela sto mi je samo delimicno poslo za rukom. Od 7 slika koje sam posle duzeg vremenskog perioda uspeo da postavim 3 su bile (i sada su) potpuno neupotrebljive. Svi moji napori da uklonim slike nisu mi posli za rukom iako sam te slike ja postavljao. Hocu da kazem da bi trebalo omoguciti autoru koji postavlja slike da ih prvo uredi pa da ih tad postavi pa cak da iste moze da ukloni kad god to zazeli. Moderatorima je tu zadatak da sprecavaju postavljanje neprikladnih ili kompromitujucih slika i da iste uklanjaju. Takodje slike koje se postavljaju moraju imati autora koji ih je postavio, a ne da se ispod slike koja ie postavljena potpisuje administrator ili moderator. Tako se narusavaju autorska prava a administrator/moderator moze sebe dovesti u neprijatnu situaciju a i bespotrebno izlaze svoje ime riziku potpisujuci tudje slike. Zamolio bih da mi se omoguci da pomenute slike uklonim sa foruma. U galeriji slika treba ukloniti moju temu ,,Veternica,, koji sam postavio i prazan je a nemogu odnosno nemam dozvolu da uklonim sopstveni post. ???
I da ne zaboravim, nisam hteo da otvaram novu temu ali ne radi vam opcija ,,predlozi za poboljsanje foruma,, portal vam je zatvoren. I ne samo to proverite gde vode linkovi ,,pravilnik foruma,,
Pozdravljam Vas i zelim vam uspesan rad !!!
vrcoby
vrcoby

Broj poruka : 20
Godina : 67
Локација : Vranje
Datum upisa : 19.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji  Aca BPU Pon Feb 04 2013, 16:48

U redu je, rešićemo ovaj problem u što kraćem roku. Malo smo svi tanki sa vremenom, čim bude bilo vremena, neko će to već da odradi...Pozdrav...
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji  dragan Pon Feb 04 2013, 20:51

Hvala na dobronamernim kritikama. Zbog problema sa prostorom administratori su se dogovorili da se na ovom forumu ide samo sa tekstovima a ne sa slikama jer one zauzimaju dosta prostora. Gelerija je ostale otkljucana samo da bi se iz svakog sela postavlila samo po jedna slika. U najkracem roku cemo pokusati da forum galerije potpuno zakljucamo da bi ne bi dosli u situaciju da probijemo dodeljeni nam prostor.

dragan
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 28.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu