П О Љ А Н И Ц А
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JAVLJAJTE SE LJUDI...

3 posters

Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  Aca BPU Sub Maj 25 2013, 14:17

Neznam zbog čega je došlo do zastoja na forumu pa niko ništa da objavi, sad kad bi trebalo da se mnogo toga događa u Poljanici. Ja nisam tamo pa nemam šta da še, te apelujem na one koji su tamo, ili su bili tamo, da nam jave šta se događa. Izabrani su novi Saveti mesnih zajednica, pa da vidimo radi li se nešto, treba li kakva pomoć, savet, podrška.....

Javljajte se, nemojte da se sramujete.

Pozdrav... Very Happy
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  Ћоса Sub Maj 25 2013, 15:19

Evega ja se javljam gospon Aco, Very Happy
Prvo moje izvinjejne sto me nema par dana ali visa sila,puce mi kopmjuter a sin nije bio tu,prvo na sportske igre preko firme pa ode malo sa devojce na Ohrid a ja zavijam ovde ko vuk...
Sta da ti kazem stanje redovno kao i pre rata sofer napred putnici pozadi Smile ....
E dosta sale,ovih dana sam na odmoru i bio tu po selu i nazalost nista novog....Juce su bili iz Vranja (jos koristim stare veze),bilo nas je par i kako red nalaze zvao sam i novog predsednika svaeta.Dogovorili smo se da se u drugi cetvrtak odrzi jedan malo veci zbor gradjana u skoli u Vlasu.Tema bi bila udruzivanje zanieteresovanih poljoprivrednika radi formiranja zemljoradnicke zadruge.Na sasatnku bi bili i strucnjaci iz raznih oblasti za poljoprivredu na kome bi objasnili sta ko dobija stvaranjem udruzenja tj.zadruge.Isli bi na proizvodnju i garantovan oktup poljorivrednih proizvoda.Ima dosta kandidata koji imaju zelju za udruzivanje.Nadam se da ce svako pronaci sebe i svoje interese.Priroda nam nudi mnogo toga,na nama je da li cemo i koliko biti uspesni u nekom daljem radu.Druge aktivnosti za sada nema,ocekujemo krpljenje udarnih rupa kao dobili su pare pa videcemo ali verujem da ce bar regionalni put biti saniran.
Toliko za sada! Pozdrav!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  vesna Sub Maj 25 2013, 23:43

Ћоса ::...Juce su bili iz Vranja (jos koristim stare veze),bilo nas je par i kako red nalaze zvao sam i novog predsednika svaeta.Dogovorili smo se da se u drugi cetvrtak odrzi jedan malo veci zbor gradjana u skoli u Vlasu.Tema bi bila udruzivanje zanieteresovanih poljoprivrednika radi formiranja zemljoradnicke zadruge.Na sasatnku bi bili i strucnjaci iz raznih oblasti za poljoprivredu na kome bi objasnili sta ko dobija stvaranjem udruzenja tj.zadruge.Isli bi na proizvodnju i garantovan oktup poljorivrednih proizvoda.Ima dosta kandidata koji imaju zelju za udruzivanje.Nadam se da ce svako pronaci sebe i svoje interese.Priroda nam nudi mnogo toga,na nama je da li cemo i koliko biti uspesni u nekom daljem radu.Druge aktivnosti za sada nema,ocekujemo krpljenje udarnih rupa kao dobili su pare pa videcemo ali verujem da ce bar regionalni put biti saniran.
Toliko za sada! Pozdrav!

POČELO JE ...Sada vam predstoji oglašavanje sastanka , teme I učesnika . Verujem da će se ljudi odazvati .Četvrtak je pijačni dan. tema je početak jedne vrste timskog rada za obnavljnje kraja, što zahteva izuzetno temeljnu pripremu I prezentaciju .zato vam svima želim vidljiv rezultat pre svega u ostvarivanju razumnosti, tolerancije u radu od čega zavise sva udruživanja.
Ćoso ono ,, videcemo,, , za krpljenje rupa …nije baš ohrabrujuće , ali dobro, ipak veruješ . Zaista... sta će onda zemljoradnička zadruga sa plasiranjem svojih proizvoda ako postoji malecna sumnja da če biti sanacije puta.
U svakom slučaju samo napred I bez skepse u realizovanje planova …planira se ono što je priritet I ono što može da se realizuje I zbog toga bez obzira što nepoznajem realnost Poljanice verujem da će ljudi predvodjeni svojim Svetom realizovati planove.
Pozdrav svima I samo napred u bolju budućnost POLJANICE Smile

vesna

Broj poruka : 48
Godina : 56
Локација : beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  Ћоса Ned Maj 26 2013, 19:00

Vesna,
Nisam skeptican u vezi saniranja regionalnog puta,najbitnije je bilo da se on opet svrsta u regionalne,zato sam bio rezervisan jer je "tamo neko" zaboravio da je Poljanica regionaslni put pored Krive Feje i Barelica,na nasu srecu to je ispravljeno i prihvaceno u nadleznom ministrastvu.Sada se ceka procedura ali koliko znam ide ubrazno posto su vec tenderi pri kraju pa haj da budemo optimisti i da verujemo da cemo se uskoro voziti normalnim putem.Sto se zadruge tice vidimo da ima interesovanja i da ce i to biti u redu.Prioritete ce sami ljudi uz pomoc strcunih sluzbi da odrede a otkup ce ici sigurno organizovano i veruujem da ce svako pronaci sebe u celoj ovoj prici.Ja bi rekao pare su svuda oko nas samo treba znati i iskoristiti darezljivost prirode!
Pozdrav!
Ћоса
Ћоса
Admin

Broj poruka : 229
Локација : Србија-Градња,Врање
Datum upisa : 16.01.2009

https://poljanica.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  Aca BPU Ned Maj 26 2013, 21:46

Oko navedenog puta nema pogađanja, znam da mene niko neće pitati kao ni mnoge od nas, ali samo saniranje udarnih rupa neće rešiti problem. Ako je regionalni put, onda je u nadležnosti republike, a ako republika prenosi na grad Vranje, onda se mora vršiti kontrola da li se novac namenski troši za tu svrhu, jer ja nisam skeptičan već vrlo sumnjičav. Regionalni put traži bolje održavanje a ne samo krpljenje rupa, jer sečam se da je 2011. bio asfaltiran do sela Dobrejance i to vrlo kvalitetno. Neznam zašto se nije išlo dalje, već je put samo krpljen dalje pored Uševca , Vlasa itd... A i dalje mi nije jasno zašto taj put ima status regionalni, što očito nije, a ako jeste zašto se ne održava onako kako se održavaju regionalni putevi, i kako sme da bude u ovakvom stanju već duže vreme. Mnogo mi je sumnjiv taj put, učiniću sve da saznam pravo stanje bez obzira na posledice.

Bez sanacije tog puta ne može ništa drugo da krene, pogotovo ne zemljoradnička zadruga što bi bilo od velikog značaja za Poljanicu i njene meštane. Dakle, neko ko je najnadležniji za taj put neka dobro pazi šta radi, jer ima osnova za mnoge provere i kontrole.

Srećno....
Aca BPU
Aca BPU
Admin

Broj poruka : 296
Godina : 58
Локација : Avala, Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  vesna Sub Jun 01 2013, 21:08

[quote="Aca ... učiniću sve da saznam pravo stanje bez obzira na posledice.

Bez sanacije tog puta ne može ništa drugo da krene, pogotovo ne zemljoradnička zadruga što bi bilo od velikog značaja za Poljanicu i njene meštane. Dakle, neko ko je najnadležniji za taj put neka dobro pazi šta radi, jer ima osnova za mnoge provere i kontrole.

Srećno....[/quote]
Imaš moju podršku . Put je od životne važnosti za ljude koji žive tamo . Svako ko pokušava da dodje do istinite informacije šta se dešava sa sanacijom ...krpljenjem puta ima moju podršku jer sam i lično zainteresovana ...deca jedva čekaju da ,,slobodno i zdravo dišu ,,bar par sedmica u toku godine.

pozdrav

vesna

Broj poruka : 48
Godina : 56
Локација : beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  vesna Ned Jun 09 2013, 22:57

Ћоса ::Dogovorili smo se da se u drugi cetvrtak odrzi jedan malo veci zbor gradjana u skoli u Vlasu.Tema bi bila udruzivanje zanieteresovanih poljoprivrednika radi formiranja zemljoradnicke zadruge.Na sasatnku bi bili i strucnjaci iz raznih oblasti za poljoprivredu na kome bi objasnili sta ko dobija stvaranjem udruzenja tj.zadruge.Isli bi na proizvodnju i garantovan oktup poljorivrednih proizvoda.Ima dosta kandidata koji imaju zelju za udruzivanje.Nadam se da ce svako pronaci sebe i svoje interese.Priroda nam nudi mnogo toga,na nama je da li cemo i koliko biti uspesni u nekom daljem radu.

Posetila sam stranicu na fejsu i vidoh poziv za sastanak. Priznajem nemam pojma o poljoprivredi , ali udruživanje ideja, rada a u interesu svih, ima moju podršku zato i postavljam pitanje: Kakvi su zaključci sastanka ?
pozdrv,

p.s. Ćoso imaš pozdrav mog strica mada nije razumeo o kome je reč jer nisam znala kako da mu objasnim osim da ti je kuća preko puta kuće naših Kumova, tako su meni rekli .

vesna

Broj poruka : 48
Godina : 56
Локација : beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

JAVLJAJTE SE LJUDI... Empty Re: JAVLJAJTE SE LJUDI...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu